KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 14003324
*
nr 1400 3324
Carborundumetsning
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Komposition. Signerad, numrerad 70/75, bladets mått: 65x51 cm, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 maj 2021
kl 19:30:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
30/5 20:40:31
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik james coignard komposition
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:22
-
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:40
-
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:53
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57
*
Carborundumetsning
nr 1400 3324
Carborundumetsning
James Coignard (1925-2008), Frankrike. Komposition. Signerad, numrerad 70/75, bladets mått: 65x51 cm, yttermått inklusive ram: 74x58 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 maj 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
30/5 20:40:31 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: carborundumetsning etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik james coignard komposition
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:22 -
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:40 -
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:53 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:57